תקשורת פנים ארגונית

בעולם של מערכות תקשורת תזזיתיות שמשתנות ומשתכללות ללא הרף ותלות מוחלטת בזמינות ובתמסורת מידע קולחת, העסק שלך זקוק לספק טכנולוגי מסור, זריז ואמין שעוקב אחר השוק, מתעדכן ומשכלל את פתרונות התקשורת שלו ללא הרף בהתאם לאתגרי השוק.

 T.O.M מתקינה, מנהלת ותומכת בכל מערכות התקשורת של לקוחותינו, ממערכות האינטרנט והאינטרה-נט, המייל הפנימי והחיצוני, המרכזייה הטלפונית, ה-Wifi וה-IOT (האינטרנט של הדברים) של החברה ועד הVPN- והתקשורת עם הלפטופ והטלפון של העובד הבודד.

אנו מעניקים מעטפת למרכזיה הטלפונית של הארגון והעסק; מבצעים סגמנטציה של רשת התקשורת הפנימית ומפרידים את שרתי המשרד ממשקי העבודה מול לקוחותיכם ורשת האורחים; מתנהלים עבורכם מול ספקית האינטרנט; דואגים לכיסוי Wifi לכל שטחי העבודה במפעל ובמשרד, כדי לא להותיר "blind spots" במרחב; מתקינים ומחברים שירות VPN זמין ואמין להתחברות מרחוק של עובדים ומנהלים בבתיהם ובדרכים, בארץ ובחו"ל, בעידן העבודה מרחוק; תומכים בפתרונות הווידאו למיניהם של זום, Google meet וTEAMS, שבהם מתבצעות כיום חלק ניכר מישיבות העבודה והפגישות העסקיות.

בעידן המפעל, הבית והמשרד החכם, אנו מתקינים, מנהלים ותומכים ברשת האינטרנט של הדברים, מהשליטה במכונות וברובוטים במפעל ועד לשער האוטומטי, המקרר החכם, מיזוג האוויר והתאורה החכמה של המשרד.