תמיכת משתמשים

חברת T.O.M היא מחברות התמיכה הטכנית המובילות, הוותיקות והיציבות בישראל. החברה מעניקה שירות מעטפת כולל של תמיכה טכנית לכל צרכי המפעל, החברה, הארגון והמשרד, בכל תחומי התקשוב, ולוקחת אחריות 24/7 על התמיכה בכל הבעיות והצרכים הטכניים של לקוחותינו.

חלק מלקוחות החברה מקבלים תמיכה טכנית בשירות גלובלי בתשלום חודשי, חלקן – כחלק מחבילה כוללת שכוללת גם התקנה וניהול של כל המערכות הטכנולוגיות. לקוחות אחרים מעדיפים לקבל את שירותי התמיכה שלנו מבלי להתחייב על תשלום חודשי קבוע ולשלם לפי שעות התמיכה שקיבלו בפועל. הלקוחות הללו רוכשים "בנק שעות" של תמיכה שאותה הם מנצלים לפי צרכיהם. אפשרות נוספת היא מיקור חוץ חלקי – שירות שבו אחד המומחים של T.O.M , או כמה מהם, מוקצה באופן בלעדי ללקוח ונמצא במשרדיו ובמפעליו בימים ובשעות קבועים.

שירותי התמיכה הטכנית שלנו כוללים את כל התחומים, מתמיכה במערכות המחשוב, התקשורת, הגיבוי והסייבר של החברה ועד לרמת "משתמש הקצה", העובד, בתוך המשרד ומחוץ לו.

החברה מפעילה מוקד תמיכה שמאויש בידי אנשי תמיכה טכנית כלליים ומומחים בתחומים הטכנולוגיים השונים. החברה מתחייבת למענה מקצועי תוך חצי שעה מקבלת ההודעה, וככל הידוע לנו הינה חברת התמיכה הטכנית היחידה בישראל שמתחייבת למענה כה מהיר ועומדת בו בקביעות ובדייקנות. התמיכה מתבצעת באמצעות השתלטות מרחוק, ייעוץ טלפוני ובמקרה הצורך – הגעה למשרדי החברה.

ל-T.O.M יש מספר צוותים הנכונים להתמודד בכל נושא רלבנטי ובכל רמת מורכבות נדרשת, טכנאים, מהנדסים, אנשי מקצוע בתחומי ההייטק השונים ואנשי תמיכה טכנית, שמועסקים במשמרות מסביב לשעון, בכל שעות היממה כולל סופי שבוע וחגים. העסקת אנשי המקצוע במשמרות מונעת מצבים, המוכרים לכל מי שנזקק לשירותים מקצועיים דחופים בישראל, שבהם "חוק מרפי" פועל ואיש מהאנשים שהלקוח זקוק להם אינו זמין. אצלנו זה פשוט לא קורה: חלק מאנשי התמיכה הטכנית שלנו נמצאים תמיד במשמרת שבה הם מועסקים בשכר, מחויבים לזמינות מלאה ויתנו לך, הלקוח, את המענה שאתה זקוק לו בזמן אמת. הם מתגוררים ברחבי המדינה ויכולים להגיע בהתראה סבירה לכל אתר ואתר בישראל, ולספק שירות טלפוני, בשיחת וידאו או בהשתלטות מרחוק גם ללקוח שנמצא בחו"ל.