אודות

 T.O.M היא חברת IT העוסקת מזה למעלה מעשרים וחמש שנים באספקת שירותי מומחה בתחום טכנולוגיית המידע למגזר העיסקי בישראל

חברתנו מעניקה שירות הוליסטי ומספקת ללקוחותיה מעטפת מותאמת אישית העונה על כל צרכי התאגיד והכוללת את וכל מערכות המידע והתקשורת, המיכון והמידע, דרך ההפעלה הניהול וההגנה ועד לתמיכה התפעולית השוטפת במשתמשים.

הצוות הגדול והאיכותי של המומחים, אנשי המקצוע ואנשי התמיכה המנוסים שלנו ילווה אותך בכל שדרוג, אתגר ותקלה שיתרחשו בדרך, 365 ימים בשנה, 24 שעות ביממה.

בין לקוחותינו נמנות עשרות חברות תעשייה, ביניהן  מהגדולות במשק, כמו בז"ן חיפה, דור כימיקלים, לדיקו, נייר חדרה ומרכבים; מוסדות ציבור, ביניהם בתי חולים, כמו מעייני הישועה, בית חולים האנגלי בנצרת , הרצליה מדיקל סנטר ועוד; חברות ביטוח, ביניהן גם פספורטכארד ומארקר; חברות ביוטק וציוד רפואי, יבואניות ציוד טכני, חברות תעשייה ביטחונית, פירמות עו"ד מובילות (משרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות", למשל) חברות הייטק, סטארט-אפים ועוד. 

טי.או.אם. מספקת את פתרונות המחשוב הנדרשים לצורך פעילות עסקית רציפה, מקצועית ובכללם תמיכה והקמה של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים מכל תחומי החומרה, התקשורת, אבטחת המידע, התשתיות והתוכנה המהווים מענה מיטבי ונגיש לצרכים העסקיים המשתנים של לקוחותיה.

בטי.או.אם התאחדו מיטב המומחים והמוחות בתחומי ה- IT בכלל ואבטחת המידע בפרט.
הצוות כולל מקצוענים בעלי הסמכות בתחומי השרתים, מייקרוסופט, אבטחת מידע ותקשורת.

אמנת החברה
על מנת לשמר את הגחלת, ולהמשיך להיות החברה המובילה בתחום שירותי ה-IT , הן בחדשנות, הן במקצועיות והן באמינות, מתחייבת טי.או.אם לשרותך, על העקרונות והערכים הבאים:
הגינות ואמינות
אנו מאמינים שתפעול מערך ה-IT, בגופים עסקיים, דורש מאיתנו להיות שותפים עסקיים ולא ספקים מן המניין, ולפיכך אמינות והגינות חרוטים על דגלינו, כבסיס איתן לעבודה משותפת, פורייה ומוצלחת.
 
מקצועיות
על כתפנו רובצת אחריות עסקית כבדה לאפשר ללקוחותינו להמשיך בתפקוד עסקי רציף.
אנו מאמינים, כי המשאב הגדול והייחודי העומד לרשותנו, כחברת IT , טמון בהון האנושי המספק את הפתרון בזמן אמת, בשטח. ולפיכך צוות המומחים שלנו מורכב ממקצוענים טכניים בעלי ניסיון והסמכות מקצועיות הדרושות לצורך יישום תהליכי מחשוב ארגוניים מתקדמים.
 
הגנת המידע
הואיל ובמסגרת תפקידינו אנו חשופים למידע רגיש, חסוי ויקר, השייך ללקוחותינו.
אנו מתחייבים לשמור על סודיות המידע. ולעזור באמצעים הטכנולוגיים הקיימים להגן על נכסי הלקוח מפני זליגות תוכן ו/או חדירת גורמים לא רצויים למערכות העסקיים, שבאחריותנו.
 
זמינות ועבודת צוות
אנו מודעים לחשיבות המשכיות תפקוד מערכת המחשבים של לקוחותינו. לכן אנו שואפים להיות זמינים בכל עת ולספק תמיכה, פתרונות בזמן קצר, כדי לאפשר פעילות עסקית רציפה.
אנו מתחייבים לספק את השירות כצוות, לחלוק בינינו את הידע הנצבר בין מומחי החברה לטובת אינטרס לקוחותינו, וכן לתפקד בשקיפות מלאה, מול לקוחותינו, למען נגבש יחדיו את הפתרון המתבקש והמתאים ביותר הן לצרכי הלקוח והן לתקציב הקיים .
 
אבטחת איכות ואמינות
אנו מאמינים כי קריטריון הכרחי לשירות מקצועי טומן בחובו מערך מסודר של תהליכי אבטחת איכות.
לשם כך אנו מתחייבים ליישם תהליכי איכות בסטנדרטים גבוהים הכוללים נהלים ברורים, מעקב מתועד, מערכות בקרה ובדיקה ענפות משלב הזמנת הציוד ו/או העבודה ועד לאספקה לשביעות רצונם המלא של לקוחותינו.